ORGANIZACJA KONCERTÓW

Nieodzownym elementem działalności naszej agencji jest organizacja koncertów. Zajmujemy się przygotowywaniem tras koncertowych oraz pojedynczych wydarzeń muzycznych. Za każdym razem dbamy o szczegóły w taki sposób, aby impreza okazała się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla występujących muzyków, jak i obecnych odbiorców. Zresztą, sami jesteśmy muzykami – dlatego tak dobrze wiemy, na co należy zwrócić uwagę podczas organizacji koncertu lub imprezy.

Nasza agencja artystyczna powstała po to, aby pozwolić muzykom na pokazanie się z jak najlepszej strony, a także w celu zapewnienia fanom jak najlepszej zabawy podczas eventu. Posiadamy doświadczenie, które przekuwamy w kolejne sukcesy – liczba prowadzonych wydarzeń artystycznych jest naprawdę spora. Sprawdziliśmy się zarówno jako organizator imprez masowych, jak i koordynator wydarzeń na mniejszą skalę. Zawsze jednak pozostawaliśmy przy tym sobą – z jednej strony jako agenci artystyczni, a z drugiej jako ludzie otwarci na Wasze pomysły.

Wydarzenia

Nie sposób wszystkiego wymienić, ponieważ zorganizowaliśmy setki koncertów i braliśmy udział w niezliczonej liczbie wydarzeń artystycznych. Zorganizowaliśmy setki imprez zamkniętych ze stu procentową satysfakcją zamawiających. Między innymi:

Groove Power – Festiwal Ludzi Życzliwych
Tribute to James Brown in Rura
WOŚP w Oławie
Objazdowe Funkoteki w Polsce
James Bond w Wałbrzychu
Majówka w Srebrnej Górze
Koncert premierowy The Crackers w Vertigo Music Club, Wrocław
Music Brothers w Apropos
…i wielej innych

Współpraca

Chcesz zorganizować koncert i potrzebujesz przy tym pomocy? Skontaktuj się z nami na info@sielanka-art.pl

keystosuccessfulcooperation