OPRAWA TECHNICZNA

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne podczas eventów. Wynajmujemy wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Oprawa techniczna wydarzeń jest kwestią, której nie należy zaniedbywać. Choćby najlepiej zorganizowana impreza okaże się fiaskiem, jeśli nie zostanie dopracowana pod względem właściwego nagłośnienia i oświetlenia. Nie należy rezygnować zatem ze wsparcia podczas eventów, aby obecni na wydarzeniu nie tylko znakomicie się bawili, ale także wiedzieli, że w trosce o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie sięgasz po najlepszą oprawę techniczną.

Ponadto zapewniamy obecność doświadczonej obsługi podczas wszystkich wydarzeń artystycznych. W gronie naszych akustyków znajdują się wyłącznie osoby o najwyższych umiejętnościach, potrafiące profesjonalnie i mistrzowsko nagłośnić każdą imprezę. Ci ludzie wiedzą, co w trawie piszczy i nie pozwolą, aby Twój event był kiepsko nagłośniony lub oświetlony. Możesz nam zaufać – braliśmy udział w setkach masowych wydarzeń.

Nasz sprzęt

Dysponujemy światowej klasy sprzętem nagłośnieniowym oraz współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami i firmami z branży muzycznej. W naszym magazynie znajdziesz między innymi:

Stół – Yamaha QL1

Nagłośnienie – TW AUDIO PA SYSTEM ONE 

Końcówkę mocy – LAB GRUPPEN PLM 14000

Monitory – HK Audio L5 112 X / XA

Mikorofony takich firm jak: AKG, Audio-Technica, Shure, Sennheiser

Jeśli czegoś nie mamy to na pewno to załatwimy!

Współpraca

Potrzebujesz sprzętu nagłośnieniowego na swoje wydarzenie lub całej ekipy technicznej? Skontaktuj się z nami! Mamy wszystko czego potrzebujesz info@sielanka-art.pl

keystosuccessfulcooperation